Küpsiste kasutamine

Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mille saadab veebisait ja mis salvestub kasutaja veebilehitsejasse, mobiiltelefoni või muusse seadmesse, kui veebilehte külastate. See lubab lehel meeles pidada Teie tegevusi ja eelistusi (näiteks keel, täidetavad lahtrid jm), et ei peaks neid iga kord uuesti seadistama, kui lehele satute või portaalis ühelt lehelt teisele liigute. Küpsised aitavad meil parandada nii oma veebilehte kui ka Teie kasutajakogemust.

 

Milleks küpsiseid kasutame ja millist teavet kogume?

  • Küpsiseid kasutatakse tavaliselt statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi kodulehe külastamisel. Näiteks kasutame neid otsingu eelistuste meeldejätmiseks, profiilide loomist sihitatud reklaamide esitamiseks, nähtavate reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, lehe külastajate loendamiseks.

 

Küpsiste liigid

  • Hädavajalikud küpsised - võimaldavad kasutada veebilehe funktsioone ja mäletada vormidesse sisestatud teavet ka siis, kui kasutaja liigub sessiooni ajal muudel kodulehe alalehtedel. Ilma rangelt vajalike küpsisteta pole meie veebilehe teenused võimalikud. Hädavajalikud küpsised ei kogu turunduslikul eesmärgil teavet ega jäta meelde, milliseid lehti internetis vaadatakse.
  • Jõudlusküpsisedkoguvad teavet veebilehe kasutuse kohta ja nende abil saab parandada veebilehe töötamisviisi. Jõudlusküpsised näitavad, milliseid lehti külastati kõige sagedamini, millised olid veebilehe külastamisel tekkinud raskused ning kas veebilehe reklaam toimib või mitte. Jõudlusküpsised ei kogu teavet isiku kohta ja kogutud teave on anonüümne.
  • Funktsionaalsusküpsisedmäletavad Teie valikuid ning pakuvad täiustatud ja isiklikumaid funktsioone. Need küpsised mäletavad tehtud muudatusi, aga ei salvesta tegevusi kolmandatel veebilehtedel.

 

Küpsiste kasutamine/keelamine

  • Kui Te ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Teie arvutisse, siis võite need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvesta meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid korralikult toimida.

 Täpsemad juhised erinevatel veebilehitsejate küpsiste keelamiseks:

 

Jätkates veebilehekülje kasutamist veebibrauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega meie lehel.

Kevvai autoteenindus OÜ